Grupy parafialne

Nasze grupy parafialne

W naszej Parafii aktywnie działa siedem grup. Należą do nich osoby, które idąc za swoim powołaniem chcą sławić imię naszego Pana. Zobacz, czy któraś z nich zainteresuje i ciebie. Zawsze czekamy z otwartymi rękami, by wspólnie cieszyć się obecnością Boga w śpiewie, modlitwie czy dialogu.

Grupy Parafialne

 • Ruch Domowego Kościoła

  Gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie pomaga małżonkom w budowaniu między nimi prawdziwej jedności małżeńskiej, która jednocześnie sprzyja najlepszym warunkom do dobrego wychowania dzieci w duchu chrześcijańskim.

  Więcej
 • Chór parafialny Cantabo Dominum

  Chór bierze udział w liturgii Mszy Świętych oraz oprawie muzycznej świąt i uroczystości parafialnych. Swoim śpiewem chwali Pana Boga również na wyjazdach w innych parafiach.


 • Grupa Modlitewna św. Ojca Pio

  Gromadzimy się każdego 23 dnia miesiąca o godz. 17.30. Przez pośrednictwo św. Ojca Pio Panu Bogu przedstawiamy nasze dziękczynienia i prośby za nas samych, naszych najbliższych i całej rodziny prafialnej. Zapraszamy wszystkich do modlitwy.

  Więcej
 • Żywy Różaniec
  Kobiet

  Żywy Różaniec Kobiet codzienną modlitwą różańcową oplata całą naszą parafię modląc się w naszych intencjach. Dwie Róże - spotkania, zmiana tajemnic - I-sza sobota miesiąca.


  Więcej
 • Męska Róża Różańcowa

  Róża różańcowa jest modlitewną wspólnotą 20 osób lub więcej, z których każda codziennie modli się jedną dziesiątką Różańca Świętego według przydzielonej tajemnicy - w ten sposób codziennie odmawiany jest cały różaniec.

  Więcej
 • Liturgiczna służba ołtarza

  Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii, lektorzy, ministranci.

  Więcej
 • Parafialna Rada Duszpasterska i Ekonomiczna

  Parafialna Rada Duszpasterska i Parafialna Rada Ekonomiczna, służą pomocą proboszczowi, za co jestem wszystkim wdzięczny za każdą pomoc tak duchową jak materialną czy doradczą.

  Więcej