GRUPY PARAFIALNE

NASZE GRUPY PARAFIALNE

W naszej Parafii aktywnie działa siedem grup. Należą do nich osoby, które idąc za swoim powołaniem chcą sławić imię naszego Pana. Zobacz, czy któraś z nich zainteresuje i ciebie. Zawsze czekamy z otwartymi rękami, by wspólnie cieszyć się obecnością Boga w śpiewie, modlitwie czy dialogu.

GRUPY PARAFIALNE

Ruch Domowego Kościoła


Gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie pomaga małżonkom w budowaniu między nimi prawdziwej jedności małżeńskiej, która jednocześnie sprzyja najlepszym warunkom do dobrego wychowania dzieci w duchu chrześcijańskim.

Chór parafialny Cantabo Dominum


Chór bierze udział w liturgii Mszy Świętych oraz oprawie muzycznej świąt i uroczystości parafialnych. Swoim śpiewem chwali Pana Boga również na wyjazdach w innych parafiach.

Grupa Modlitwy św. Ojca Pio


Gromadzimy się każdego 23 dnia miesiąca o godz. 17.30. Przez pośrednictwo św. Ojca Pio Panu Bogu przedstawiamy nasze dziękczynienia i prośby za nas samych, naszych najbliższych i całej rodziny parafialnej. Zapraszamy wszystkich do modlitwy.

Żywy Różaniec
Kobiet


Żywy Różaniec Kobiet codzienną modlitwą różańcową oplata całą naszą parafię modląc się w naszych intencjach. Dwie Róże – spotkania, zmiana tajemnic – I-sza sobota miesiąca.

Męska Róża Różańcowa


Róża różańcowa jest modlitewną wspólnotą 20 osób lub więcej, z których każda codziennie modli się jedną dziesiątką Różańca Świętego według przydzielonej tajemnicy – w ten sposób codziennie odmawiany jest cały różaniec.

Liturgiczna służba ołtarza


Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii, lektorzy, ministranci.

Parafialna Rada Duszpasterska i Ekonomiczna


Parafialna Rada Duszpasterska i Parafialna Rada Ekonomiczna, służą pomocą proboszczowi, za co jestem wszystkim wdzięczny za każdą pomoc tak duchową jak materialną czy doradczą.